Instagram je sociálna sieť, na ktorej používatelia z celého sveta zdieľajú svoje fotografie a dielia sa o ne so svojimi priateľmi či sledovateľmi. Práve Instagram bola jedna z prvých aplikácií pre iPhone 6S a iPhone 6S Plus, ktoré priniesli podporu 3D Touch. Využitie je skutočne praktické!

Instagram a 3D Touch

Instagram, ktorý už približne 3 roky patrí Facebooku bol ako jeden z prvých, ktorý priniesli podporu novej funkcie 3D Touch. Práve táto funkcia dokáže zistiť, aký tlak vyvíja používateľ na displej iPhonu a na základe toho urobiť úkon, ktorý je vopred naprogramovaný. V praxi to teda znamená, že sa v mnohých prípadoch podstatne zjednoduší aj ovládanie systému, čo platí aj pri aplikáciach. Instagram zvládol svoju aplikáciu optimalizovať pre 3D Touch za jeden jediný týždeň. Ovládanie ako napríklad funkcia náhľadu, ktorá ti ušetrí asi len sekundu života je naozaj skvelé a praktické! Vyzerá to tak, že Instagram budeme spolu s novým iPhonom používať naozaj radi! Možno totiž ide len o malé zmeny, no práve tieto drobnosti nám často vyčarujú úsmev na tvári! 🙂

- Reklama -

(Video je síce v Ruštine ale pochopíš ho aj pokiaľ nevieš po Rusky ani slovo)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.