Jedna z najúspešnejších hier histórie Minecraft, dostáva pre svoju verziu na prenosných zariadeniach aktualizáciu. Prinesie množstvo noviniek!

Čo nám Minecraft ponúkne v najnovšej verzií?

Hra pre prenosné zariadenia bola veľmi orezaná a používateľom neponúkala ani zďaleka také možnosti ako verzia pre počítač. Mala značne menšie možnosti, a tak si ju hráč nemohol vychutnať naplno. V novej aktualizácií nám ponúkne napríklad neobmedzené svety, vďaka ktorým budete môcť svoje mestá rozostavať do nekonečnej diaľky. Ďalej sa dočkáme aj vylepšenia niektorých chýb, ktoré nám kazili celkový dojem z hry. Opravy sa dočkajú aj bugy, kvôli ktorým sa zvykla hra bezdôvodne vypínať na niektorých zariadeniach. Pokiaľ ste nedočkavý a hru pre mobilné zariadenia chcete vyskúšať už teraz, dá sa stiahnuť v akejsi Beta verzii, ktorú vývojári ponúkajú. Ak sa však chcete vyhnúť množstvu bugov, ktoré takáto Beta verzia obsahuje, odporúčame vám počkať na oficiálne zaradenie hry do obchodov App Store a Google Play.

Minecraft
Vďaka neobmedzeným svetom budeme môcť svoje mestá stavať do nekonečných možností. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.