Apple ponúka vo svojom obchode Apple Store aplikáciu, ktorá je v prípade, že si zakúpite nové zariadenia, dostupná úplne zadarmo. Ako už určite tušíte, reč je o Garage Band. Táto aplikácia sa dá využiť naozaj všestranne, no používajú ju predovšetkým mladé „garážové“ kapely, ktoré si nemôžu dovoliť nahrávanie v profesionálnom štúdiu. Pozrite si 5 videí, ktoré vám ukážu, že aj za pomoci iPadu dokážete vyrobiť úžasnú hudbu! 

Grage Band

V tejto aplikácií sa pravdepodobne vynájde každý hudobník. Nachádza sa tu totiž množstvo nástrojov a pomocníkov, ktoré umožňujú nahrávať hudbu naozaj jednoduchým spôsobom. S touto aplikáciou však treba vedieť robiť, čo môže niekomu robiť problém. Tí, ktorí jej však rozumejú a naučia sa ju ovládať, s ňou dokážu naozaj neskutočné veci! Dôkazom je týchto 5 videí, ktoré vás možno donútia aplikáciu vyskúšať! Tak čo, idete do toho? 🙂

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.