Asi nikomu nemusíme hovoriť, že Microsoft Office je tým najlepším balíkom kancelárskych nástrojov na svete a aj keď pozná konkurentov, tí sa mu vedia vyrovnať len veľmi ťažko. Aj preto dnes môžete využiť špeciálnu ponuku na to, aby ste si tento balík, ktorý počíta s softvérmi ako Word, Excel, PowerPoint a ďalšími kúpili za extrémne výhodnú cenu na svoj počítač Mac.

Počas špeciálneho výpredaja na Godeal24 vás bude stáť doživotná licencia na pre operačný systém macOS iba 36,99 €. Predajca zdôrazňuje, že pri tomto nákupe ušetríte neuveriteľných 85 % z pôvodnej ceny a nie je to všetko. Pokiaľ totiž vlastníte počítač s operačným systémom Windows, balík Microsoft Office Professional 2021 kúpite už za 25,25 €, pričom opäť platí, že vás už nebude otravovať žiadne predplatné alebo doplatky.

V neposlednom rade sa hodí spomenúť, že Godeal24 má v zľave aj Windows 10 či Windows 11. Zatiaľ čo prvý menovaný systém stojí 7,25 €, za ten druhý zaplatíte 10,25 €. Stále však platí, že prechod z Windows 10 na Windows 11 je úplne bezplatný. Do pozornosti tiež dávame ostatné akcie predajcu.

Windows a MS Office za rekordne nízke ceny

Kúpte viac kusov a ušetrite. Rozdeľte sa so svojimi známymi 

Balíky so 62 % zľavou po zadaní kódu – „GG62

Prečítajte si tiež  Nový Samsung Galaxy Z Flip5 kúpite po zľave za super cenu. Ušetríte stovky eur a získate špičkový skladací smartfón

Až 50 % zľava na ďalšie Microsoft produkty – „GG50

Ďalšie PC nástroje za super ceny  

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -