Spoločnosť Microsoft začala aktívne propagovať operačný systém Windows 11, pretože od 31. januára 2023 oficiálne zastavila digitálny predaj operačného systému Windows 10. Dnes si teda môžete kúpiť už iba novšiu verziu, ktorá sa predáva od 145 € do 259 €.

Dobrou správou ale je, že počas špeciálneho softvérového výpredaja na Godeal24 získate tento operačný systém len za zlomok ceny. Jeho cena štartuje už na úrovni 9,98 € v edícii Home a 10,25 € v edícii Pro. Ak si navyše kúpite balík viacerých kusov, získate dodatočnú zľavu, vďaka čomu jednotková cena klesne ešte viac.

Windows 11 Pro kúpite od 9,79 €

Windows 11 Pro kúpite od 9,45 €

Hoci už spoločnosť Microsoft ukončila predaj systému Windows 10, neznamená to, že jeho nákup nedáva zmysel. Firma totiž sľubuje, že mu bude poskytovať bezpečnostné aktualizácie aspoň do 14. októbra 2025. Vďaka tomu budete vy aj váš počítač po celý čas chránení pred škodlivým softvérom. Navyše, ak si dnes kúpite Windows 10, zadarmo môžete prejsť na novší Windows 11. Staršiu verziu operačného systému je teraz možné získať už od 7,25 € pričom ak kúpite aspoň dve licencie, cena klesne len na 6,12 €.

Windows 10 kúpite od 7,25 €

Chcete byť produktívnejší pri využívaní aplikácií Word, PowerPoint alebo Excel, no nechcete za tieto programy platiť príliš veľa peňazí? Valentínsky výpredaj na Godeal24 má pre vás riešenie. V rámci tejto akcie môžete získať najnovší MS Office 2021 už za 24,25 €. Nezabúdajte pri tom, že Godeal24 je váš komplexný obchod pre všetky vaše softvérové potreby. Nájdete tu teda všetko čo budete potrebovať v súvislosti so svojou prácou alebo štúdiom.

Prečítajte si tiež  Ako získať AirTag už za 28 €? Je to úplne jednoduché. Na zariadení sa dá krásne ušetriť

Horúci výpredaj: Microsoft Office za najlepšie ceny na trhu

62 % zľava na balík Windows + MS Office (použite kód „GG62„)

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows (použite kód „GG50„)

 Viac nástrojov pre váš PC za skvelé ceny 

Objavte viac>>>

Windows a Office
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -