Môžete mať ten najlepší počítač na svete, pokiaľ nemá dobrú softvérovú podporu, prípadne v ňom máte načierno nainštalovaný Windows alebo Office, je vysoká pravdepodobnosť, že nebude fungovať práve ideálne. Dobrou správou je, že tieto produkty nemusia byť také drahé, ako si možno myslíte. Vďaka výpredaju na Godeal24 ich kúpite za zlomok ceny v extrémnych zľavách.

Napríklad taký Windows 10 Pro, ktorý sa pôvodne predával za ďaleko viac ako 100 € viete teraz získať už od 7,25 € (1 ks) alebo od 6,12 € (2 ks). Zadarmo z neho viete prejsť na modernejší Windows 11 Pro, ktorý si ale môžete rovno kúpiť v samostatnom predaji. Je síce o trochu drahší, no v skutočnosti je to smiešny rozdiel. Windows 11 Pro sa predáva od 10,25 €.

Rovnako je vo veľkej zľave aj balík softvérových nástrojov MS Office 2021 Professional. Pri zaobstaraní jedného kusu zaplatíte 24,25 €, no ak sa dohodnete s piatimi známymi, cena klesne len na 13,05 € za kus.

V neposlednom rade dávame do pozornosti aj balík Office 2021 Home and Business pre počítače Mac, ktorý sa bežne predáva za stovky eur, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 28,99 €. Vďaka tomu si na svojom macOS zariadení užijete programy ako Excel, Word, Powerpoint a ďalšie za smiešnu cenu v porovnaní s tým, čo si pýta Microsoft.

Najvýhodnejšie ponuky na Godeal24

Balíky viacerých kusov, na ktorých ušetríte 

Prečítajte si tiež  Apple chce zo zákazníkov vytiahnuť viac peňazí. Generálny riaditeľ Tim Cook v tom nevidí problém

Balíky Windows + Office so 62 % zľavou s kódom „GG62

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows + Office s kódom „GG50

 Viac PC nástrojov za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -