Každý pozná tú chvíľku voľného času, keď jednoducho nemá čo robiť a na to, aby len tak zabil čas, vytiahne smartfón z vrecka a pustí si svoju obľúbenú hru. Ja osobne mám v mobile viac takýchto „obľúbených“ hier, no teraz som narazil na jednu, ktorej sa venujem takmer stále a nedá mi pokoj. Volá sa Smash Bandits Racing.

O čo ide?

Ide o relatívne jednoduchú závodnú hru, na ktorú sa dívate pohľadom zhora, a musíte plniť jednoduché úlohy a jazdiť rôzne závody. Ovládanie je v hre vyriešené na jednotku. V dolnej časti displeja máte guličku ktorou ovládate vozidlo do strán, a keď ju pustíte tak ho zastavíte.

003
Ovládanie je naozaj jednoduché – svetapple.sk

V hre sú dva herné módy:

Smash:  V tomto móde máte za úlohu zničiť čo najviac prekážok a áut ktoré vám zavadzajú v ceste, kým sa nezničí vaše vozidlo. Celé sa to odohráva vo voľnom priestranstve. Pritom vás však naháňajú policajné auta, ktoré do vás neustále narážajú, a tak znižujú výdrž vášho vozidla. Za všetky zdemolované predmety dostávate peniaze, za ktoré si potom môžete kupovať nové vylepšenia, trate a autá. Keďže však ide o hru, ktorá je zadarmo, po piatich hrách v tomto móde rátajte s tým, že budete musieť čakať nejakú dobu, kým budete môcť znova hrať (po každej hre vám stúpne level  hľadanosti a teda úroveň je stále ťažšia).

Race: V tomto móde máte naopak presne určenú trasu a už len závodíte z vašimi súpermi a tiež plníte rôzne úlohy. Za každé víťazstvo dostanete určitú sumu peňazí.

V hre je k dispozíci 16 vozidiel, z toho 4 sú licencované.

Táto hra je zadarmo a môžete si ju stiahnuť tu

smash-bandits
Smash Bandits Racing je naozaj skvelá zábavka! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.