Ak hľadáte perfektnú aplikáciu pre hodinky Apple Watch, ktorú by ste mohli použivať pri tréningu a cvičení, práve ste ju našli. „Training Today“ je úplná novinka, ktorá sleduje vašu aktivitu a dokáže vám poskytnúť spätnú väzbu o tom, ako vaše telo reaguje na cvičenie a taktiež pomáha predchádzať pretrénovaniu.

Aplikácia „Training Today“

Táto aplikácia je je prepracovaná do posledných detailov a akonáhle ju začnete používať, pravdepodobne vás veľmi rýchlo chytí. Okrem vyššie uvedených výhod dokáže definovať správny čas na cvičenie. Pokiaľ teda máte radi intenzívne tréningy a chcete ich v čo najväčšej miere zefektívniť, so sťahovaním by ste nemali váhať. Veľkým bonusom je aj to, že je úplne bezplatná a bez reklám.

Training Today je primárne navrhnutá pre hodinky Apple Watch. Dá sa sem nainštalovať dokonca aj ako samostatný softvér (bez nutnosti prítomnosti v iPhone). Ak ju však chcete mať aj vo svojom mobilnom zariadení, je ju možné stiahnuť aj priamo v App Store. Dôležité je však upozorniť, že verzia pre iOS prináša len informatívny charakter o tom, ako to celé funguje.

Ste fanúšikom cvičenia? Aplikácia "Training Today" je pre vás ako stvorená.
Ste fanúšikom cvičenia? Aplikácia „Training Today“ je pre vás ako stvorená.

Pri cvičení bude aplikácia využívať vaše dáta variability srdečnej frekvencie (HRV), ktoré získa zo senzorov v Apple Watch. Pomocou špeciálneho výpočtu „skóre pripravenosti k tréningu“ (RTT) vám bude vedieť na stupnici od 1-10 povedať, kedy presne máte cvičiť a kedy si radšej dopriať odpočinok.

Dôležité je tu dodať, že vaše hodinky budú dáta pre výpočet RTT získavať najmä cez noc. Podľa vývojárov je to ten najlepší čas. Pokiaľ teda budete Training Today sťahovať, pravdepodobne budete musieť so svojimi Apple Watch aj zaspávať. Appku môžete stiahnuť tu.

Ste fanúšikom cvičenia? Aplikácia "Training Today" je pre vás ako stvorená.
Ste fanúšikom cvičenia? Aplikácia „Training Today“ je pre vás ako stvorená.
Prečítajte si tiež  Poznáme prvý alternatívny obchod mimo App Store. Dorazí v iOS 17.4
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.