O tom, že herná séria Infinity Blade patrí medzi tie najlepšie, ktoré bolo na internetovom obchode iTunes App Store možné zakúpiť, určite nepochybuje nikto z nás! Všetko dobré však musí mať svoj koniec a výnimkou nie je ani táto trilógia! Završí ju totiž jej posledný update! 


 

Posledný update –  Kingdom Come

Infinity Blade by sme sa odvážili označiť za doslova legendárnu. Žiadna iná hra, ktorá bola dostupná pre iOS nebola taká dokonalá ako práve táto. Poskytovala naozaj skvelú grafiku, pretože bola stavaná len na jablkové zariadenia a dokázala využiť naozaj každé percento ich výkonu. Ovládanie bolo taktiež skvelé, pretože bolo maximálne jednoduché a intuitívne. Minimálne tieto dva aspekty prispievali k skvelému hernému zážitku, ktorý zaklincoval naozaj skvelý príbeh. Niektorí používatelia, ktorí hru, bežiacu na Unreal Engine hrali, ju dokonca prirovnali k hrám konzolových kvalít, minimálne jej tretí diel. V poslednom Update, ktorí autori nazvali ako Kingdom Come sa dočkáme úplného ukončenia legendárnej série. Ten okrem iného prinesie samozrejme nové príšery, mapy a predmety. Svoje vybavenie bude možné vyexpovať až na level 100, čo môže byť pre každého hráča ozajstná výzva! Aj napriek tomu, že Infinity Blade III tu máme už nejaký ten piatok, stále ide o hru, na ktorú sa nedoťahujú ani tie najnovšie tituly. Pokiaľ si ju teda chcete zakúpiť, kľudne tak urobte kliknutím na tento odkaz! :). 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.