Pokiaľ ste používateľom platformy Mac, teraz máte jedinečnú príležitosť na to získať balíček Microsoft Office Home & Business 2021, na ktorom ušetríte až 86 % v rámci Godeal24 11.11 výpredaja. Súčasťou balíka sú celosvetovo uznávané programy Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote a Outlook, pričom teraz ich môžete mať všetky po kliknutí na tento odkaz už za 36,66 €. Predajca však upozorňuje aj na iné ponuky, v rámci ktorých získate softvérové kľúče za skvelé ceny.

Spomenúť môžeme napríklad doživotnú licenciu na Microsoft Office Professional 2021 pre operačný systém Windows, ktorá je k dispozícii po kliknutí na tento odkaz len za 25,11 €.

Aby toho nebolo málo, v rámci výpredaja viete získať aj Windows 10 Pro len za 8,33 € a Windows 11 Pro za 12,11 €. Nesmiete však zabúdať na to, že ide o časovo limitovanú ponuku, ktorú môžete využiť len do 13. novembra 2023. Ak teda máte záujem, poponáhľajte sa a nezabudnite si pozrieť aj výhodné ponuky na ďalšie softvérové nástroje, ktoré nájdete nižšie:

TOP produkty, ktoré si nesmiete nechať ujsť za výhodnú cenu 

Kúpte viac a získajte ešte lepšiu cenu  

Windows + MS Office v balíku so 62 % zľavou (kód: „GG62„)

Prečítajte si tiež  Kúpte si AirPods v zľave za výhodnú cenu. Na každom modeli ušetríte slušné peniaze

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office (kód „GG50„)

Veľkoobchodný výpredaj za fantastické ceny

Viac PC nástrojov za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -