Veľmi populárna prediktívna klávesnice Fleksy, ktorá momentálne funguje na Androide príde aj na iOS. Malo by sa tak stať spolu s uvedením iOS 8!

Fleksy pre iPhone

Po tom, čo Jablková spoločnosť otvorila v iOS 8 cestu novým klávesniciam, boli to práve vývojári z Fleksy, ktorí oznámili vývoj svojej prvej klávesnice pre iPhone. Predstavitelia klávesnice sľubujú, že bude k dispozícií do dátumu, kedy bude dostupný iOS 8, čiže pár dní pred zahájením predaja iPhonu 6, ku ktorému dôjde niekedy v polovici septembra.

Rovnaká ako v Androide

iOS verzia klávesnice Fleksy by mala ponúknuť všetko to, čo vo verzií pre Android, vrátane 40 jazykov. Netreba sa teda báť nijakých zmien ani menšieho počtu jazykov. Vývojári sľúbili, že všetko bude dostupné už pri vydaní iOS 8!

Pokiaľ klávesnicu Fleksy nepoznáš a chcel by si si ju vyskúšať, môžeš si ju zadarmo stiahnuť priamo tu pre svoj iPhone či iPad!

unnamed
Fleksy je doposiaľ dostupná len pre Android – svetapple.sk

zdroj:9to5mac.co,

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.