Pokiaľ ste sledovali Apple Keynote, na ktorej boli predstavované nové iPhony 6 a 6 Plus, určite vám neuniklo to, keď na pódium prišli vývojári z herného štúdia Super Evil Megacorp. Vývojári sa na pódiu neocitli len tak náhodou. Vyslúžili si to najmä za hru Vainglory, ktorá ako jedna z prvých dokáže úplne naplno využiť potenciálny výkon iPhonu 6/6 Plus. 

MOBA

Čo to vlastne je? Ide už o starší herný žáner, pri ktorom ste s ostatnými hráčmi prepojení pomocou internetu. Celá hra prebieha v takzvaných Battle arénach, v ktorých sa stretávate s hráčmi z celého sveta. Momentálne je MOBA na rapídnom vzostupe, no Vainglory sa ju pokúša zachrániť tým, že ju ponúka aj pre dotykové displeje. Hru si môžte stiahnuť úplne zadarmo, no ako to už pri dnešných free-to-play hrách býva, obsahuje množstvo InApp nákupov, vďaka ktorým sa postupne stanete kráľom arény. Pokiaľ vás Vainglory zaujala, stiahnite si ju priamo tu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.