Štúdio Team17 pripravilo pre milovníkov svojej hernej série doslova predčasné vianoce. Pokiaľ ste niekedy hrali hru Worms, ktorej prvý diel uzrel svetlo sveta ešte pred 19 rokmi, určite by ste nemali prepásť túto šancu zahrať si ju znova takmer za euro. Na všetkých 6 titulov, ktoré sa nachádzajú v obchode Apple Store, sa totiž počas následujúcich dní bude vzťahovať zľava 75%!

Výročie

Ako už asi tušíte, veľké zľavy tu nie sú len tak pre nič za nič. Všetko to súvisí s oslavou vydania titulu, ktorý uzrel svetlo sveta ešte v roku 1995, a tak sa dnes tešíme z jeho 19. narodenin. Práve preto máme dnes možnosť kúpiť si jednotlivé diely „Wormsov“ za naozaj vynikajúce ceny. ZA všetky totiž zalpatítee pod jedno euro. Konkrétne za Worms, Worms HD pre iPad, Worms 2: Armageddon a Worms 3 zaplatíte 0,99€. Pokiaľ by ste mali záujem zahrať si z  „Wormasmi“ golf v tituloch Worms Ceary Golf a Worms Crazy Golf HD, zaplatíte dokonca len 0,89€. Určite ide teda o výhodnú ponuku, ktorú by nemal premeškať žiaden fanúšik série. Práve preto neváhajte a nakupujte, keďže zľavy sú časovo obmedzené!

Kupujte tu

Worms:

Worms HD:

Worms 2: Armageddon pre iPad:

Worms 3:

Worms Crazy Golf:

Worms Crazy Gold HD:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.