Dnes sme sa rozhodli, že vám prinesieme recenziu novej aplikácie s názvom Wifič. Vďaka nej budete môcť surfovať po uzamknutých „Wi-Fi-nách“ v reštauráciach bez toho, aby ste sa personálu museli opýtať na heslo!

Na čo vlastne slúži?

Predstavte si veľmi známu situáciu. Idete sa najesť do reštaurácie a objednáte si jedlo. Samozrejme, že vám ho neprinesú hneď a musíte si chvíľu počkať. Tak si vytiahnete, svoj iPhone alebo iPad a chcete surfovať po internete. Čo ak však nemáte internet v mobile alebo 3G modul vo vašom iPade? Navyše pokiaľ idete do slušného podniku, mal by mať Wi-Fi tak prečo,, si míňať dáta? Na to aby ste sa mohli na pripojiť na internet, potrebujete heslo, ktoré vám môže dať obsluha. Tá ho však nevie a vy sa na internet nedostanete.

screen568x568

Wifič

Na tieto prípady je tu aplikácia Wifič, ktorá si jednoducho ukladá všetky heslá z uzamknutých „Wi-fín“ a zbiera dáta o tom, akému podniku patria. Pokiaľ sa vám teda nepodarí pripojiť, jednoducho si zapnete túto aplikáciu a pri troche šťastia zistíte, aké heslo má daná reštaurácia.

screen568x568 (2)

Jednouchá, prehľadná a hlavne užitočná!

Tieto tri prídavné mená v skratke vystihujú to, aká vlastne aplikácia je. Prvou skvelou vecou je samotná jednoduchosť aplikácie. Jej ovládanie je totiž naozaj jednoduché a intuitívne. Navyše pochádza od bratov Čechov, a tak je celá v češtine. Prehľadnosť je druhou položkou v zozname. Jej jednoduchý a zároveň veľmi pekný vzhľad zaručí to, že sa v nej nikdy nestratíte a všetko nájdete veľmi rýchlo. Užitočná je aplikácia z jedného dôvodu. Ide o plnohodnotného pomocníka do mesta, kde nie každá „Wi-fina“ je odomknutá a vďaka nej dokážete zistiť veľké množstvo hesiel. Navyše je vo svojej „osekanej“ verzií aj zadarmo, no nemyslím si, že za 1,8 €, čo činí súčet oboch In-app nákupov je nejako nehorázne drahá! Pokiaľ teda potrebujete stále pripojenie na internet, no nemáte heslo, určite si túto aplikáciu stiahnite!

screen568x568 (4) screen568x568 (3) screen568x568 (1)

Wifič stiahnete priamo tu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.