Ak pravidelne píšete dokumenty, vytvárate tabuľky, alebo potrebujete prezentovať, povinnou výbavou vo vašom počítači musí byť softvér od spoločnosti Microsoft. Problém balíka Office je však jeho cena, ktorá atakuje hranicu 579 €. Vďaka Godeal24 a jeho najnovším výpredajom však môžete získať MS Office 2021 Professional Plus už za 13,05 € (alebo 24,25 € pri odbere jedného kusu). A to nie je zďaleka všetko.

V Godeal totiž mysleli aj na používateľov Macov, pre ktorých je pripravený softvér Office 2021 Home and Business. Jeho súčasťou sú kancelárske nástroje Word, Excel, PowerPoint a ďalšie, pričom používateľ získava prístup aj ku službám Outlook, Teams a OneNote. No a cena? Za toto všetko zaplatíte iba 37,99 €, čo je perfektná ponuka.

Časovo obmedzená akcia: Originálny MS Office 2021 už od 13,05 €

Ak hľadáte originálnu Windows licenciu pre váš počítač, ktorá vám zabezpečí jeho rýchlu, stabilnú a hlavne bezpečnú prevádzku, na Godeal24 si môžete kúpiť aj kľúč na operačný systém Windows 10, ktorý sa predáva už od 7,25 €. Obrovskou výhodou je, že zadarmo môžete svoje zariadenie aktualizovať na Windows 11 a pokiaľ by sa vám to robiť nechcelo, kúpiť si môžete rovno modernejší operačný systém, takisto za zvýhodnenú cenu, len 10,25 €. Jeho súčasťou je aj umelá inteligencia.

Časovo obmedzená akcia na Windows v zľave 

Prečítajte si tiež  Beats Studio Buds majú podobný hardvér ako AirPods. Stoja však neporovnateľne menej a vyrába ich Apple

Windows + Office vo výhodnom balíku 

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office: GG50

Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny  

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -