Chcete vo svojom počítači aplikácie ako Microsoft Word, PowerPoint alebo Excel za super cenu v rámci balíka MS Office? Máme dobré správy. Internetový predajca Godeal24 má pre vás tento softvér vo výpredajoch. Aby sme šli rovno k veci, najnovší Microsoft Office 2021 vďaka nim kúpite už za 24,24 €, vďaka čomu slušne ušetríte. A aby toho nebolo málo, internetový obchod má v cenovom zvýhodnení aj ďalšie programy a softvér, ktorý by vás mohol zaujímať. Spomeňme napríklad Ashampoo PDF Pro 3 pre čo najpohodlnejšiu úpravu PDF dokumentov.

No a čo operačný systém Windows? Aj ten môžete kúpiť v obrovských cenových zvýhodneniach už za niekoľko eur. Je neuveriteľne lacný. Aby sme to upresnili, originálny Windows 10 Pro vás bude stáť len 7,25 € a pokiaľ budete chcieť, neskôr z neho môžete bezplatne prejsť na novší Windows 11.

Godeal24 vám poskytuje komplexný nákup softvéru, či už ide o nástroje na zvýšenie produktivity v kancelárii alebo editory fotografií, správu systému, bezpečnostnú ochranu atď. Všetky ponuky nájdete nižšie:

Časovo limitovaná ponuka na software do kancelárie 

Microsoft Office pre počítače Mac od Apple

Godeal24 uvádza na trh rôzne balíky operačných systémov Windows a balíkov MS Office pre používateľov, ktorí potrebujú aktualizovať viacero počítačov alebo ich darovať rodine a priateľom. Ak ich využijete, nájdete tu napríklad Windows 10 Pro len 6,12 € / PC! Dokonca aj balík Office 2021 Pro, ktorého oficiálna cena presahuje 400 €, je v ponuke GoDeal24 len za 13,05 € / PC! Ak máte počas inštalácie a používania akékoľvek otázky, môžete sa včas obrátiť na predajcu!

Kúpte viac – ušetrite viac : Windows a MS Office vo výhodných množstevných balíčkoch

Prečítajte si tiež  Dôležité: 4ka začala predávať iPhone 14 / 14 Pro. Staršie generácie ponúka so zľavou a prináša aj súťaž

Až 62 % zľava na balíček Windwos + Office (zadajte kód „GG62„)

 Až 50 % zľava na ďalšie balíky Windows (Coupon code „GG50„)

Veľkoobchodný predaj: Windows a Microsoft Office

Ďalšie PC nástroje za super cenu

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -