Najnovší Windows 11 sa vo všeobecnosti považuje za najrýchlejší, najbezpečnejší a technologicky najvyspelejší operačný systém, aký kedy spoločnosť Microsoft predstavila. Nová verzia služby Bing, ktorá bude integrovaná s funkciou ChatGPT by sa navyše mala objaviť vo vyhľadávacom paneli počítača, vďaka čomu bude možné využívať najmodernejší jazykový model GPT-4 v rámci vyhľadávania.

Ak vás to zaujalo a chcete si kúpiť originálnu licenciu pre Windows 11 Pro, teraz ju môžete získať len za 10,25 €. Na Godeal24 je tiež v ponuke staršia generácia tohto istého operačného systému Windows 10 Pro, ktorá sa predáva len za 7,25 . Mnoho ľudí nevie, že sa z nej dá bezplatne prejsť práve na Windows 11.

V ponuke je ale aj Office 2021 Pro dostupný od 24,25 €, pričom ak hľadáte verziu pre Mac, na Godeal24 nájdete aj MS Office Home & Business 2021 už od 59,96 €. Opäť ide o doživotnú licenciu. Nezabúdajte pri tom, že softvér od spoločnosti Microsoft sa bežne predáva za stovky eur. Na nákupe teda ušetríte obrovskú sumu peňazí a už sa nebudete musieť spoliehať na neoriginálne verzie systémov a programov, ktoré ste si stiahli z internetu.

Populárne produkty Windows a MS Office v zľave len na obmedzený čas

Jarné balíky Windows + Office, v rámci ktorých krásne ušetríte 

Nakúpte s kamošmi viac licencií a získajte ešte väčšiu zľavu

Prečítajte si tiež  Xbox Series S kúpite v príjemnej zľave za výbornú cenu. Konzola je dostupná pre každého hráča

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office s kódom „GG50

Ďalšie nástroje pre vás PC za najlepšiu cenu

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -