Jedna z najúspešnejších multiplayerových hier sa už za dva týždne dočká rozšírenia pre mobilné zariadenia. Stane sa tak 26.6.2014 a ponesie názov World of Tanks Blitz.

World of Tanks Blitz

Táto hra vyšla ešte v apríli 2010. Za štyri roky si získala obľubu u tisícok hráčov z celého sveta. Ide o Free to Play multiplayerovú MMORPG, ktorú vyvíja štúdio Wargaming. Pravidlá sú jednoduché. Musíte zostreliť čo najviac súperov, ktorí sa zasa naopak snažia zostreliť vás. V ponuke pre mobilnú verziu bude okolo 90 tankov a systém hry celkom rovnaký ako v počítačovej verzií. Dokonca aj ovládanie bude veľmi podobné tomu, čo poznáme z PC. Beta testovanie hry už skončilo, a tak sa na ňu môžeme tešiť už za dva týždne.

Popritom nám štúdio Wargaming okrem skvelej tankovej zábavky konečne pripravilo plnohodnotnú hru, založenú na MultiPlayer, pretože týchto žánrov je v AppStore žalostne málo a ak sa aj nájde nejaká kvalitnejšia, je to len hra vyrobená pre klasicku Singleplayer hru. Hra pre viacerých hráčov častokrát totálne sklame!

zdroj:www.pocketgamer.co.uk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.