Operačný systém Windows ľudia stále inštalujú načierno z pofidérnych stránok a stretávajú sa s problémami a bezpečnostnými hrozbami. Aj keď je pravda, že Windows je relatívne drahý, existujú spôsoby, ako sa dá kúpiť jeho originálna verzia doslova za smiešnu cenu. Krásne na ňom ušetríte, budete dostávať pravidelné aktualizácie a hlavne zostanete v maximálnom bezpečí.

Internetový predajca Godeal24 má širokú ponuku takýchto operačných systémov, pričom Windows 10, z ktorého viete zadarmo prejsť na Windows 11 získate už za 7,25 €, a ak kúpite dve licencie, cena klesne len na 6,12 €. Veľmi lacno si tiež viete kúpiť MS Office 2021 Pro už za 24,25 € (cena pri kúpe piatich kusov je len 13,05 €) a dokonca aj Microsoft Office 2021 Home & Business pre Mac. Ten obsahuje všetky programy ako Word, Excel, PowerPoint a ďalšie a bežne sa predáva za 579 €. Vy ho však viete získať už za 37,99 €. Zľavy sa týkajú aj ďalšieho sortimentu:

Časovo obmedzená ponuka: MS Office 2021 od 13,05 €

Ako sme už napísali vyššie, na Godeal24 môžete získať originálny Windows 10 už za 7,25 €, pričom upgrade na Windows 11 budete mať úplne zadarmo. Ak by sa vám ale nechcelo nad celým procesom špekulovať, novší operačný systém si môžete kúpiť priamo u predajcu, a to od 10,25 , čo je super cena. Predpokladá sa, že podobný systém bezplatných aktualizácii bude pokračovať aj v budúcnosti pri operačnom systéme Windows 12, ktorý by mohol prísť na trh niekedy v roku 2024 – 2025.

Časovo obmedzená ponuka: Windows za najlepšiu cenu na trhu

Prečítajte si tiež  Huawei Watch Ultimate kúpite po zľave za zaujímavú cenu. Idú po krku Apple Watch Ultra

Kúpte si výhodný balíček Windows + Office 

Ušetrite až 50 % na ďalších produktoch Windows a Office s kódom: GG50

 Viac PC nástroj za super ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -