Poznáte to, sedíte v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý vás vôbec nezaujíma. Poprípade cestujete ráno v autobuse a počas tejto cesty máte chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre vás je tu ako stvorená odreagovačka s názvom Zig Zag, ktorá je navyše úplne zadarmo!

Zig Zag

Najlepšie hry na dlhé chvíle nie sú tie 3D ako napríklad Modern Combat 5, Real Racing 3 či Infinity Blade 3. Ľudia milujú jednoduchosť a najmä energetickú nenáročnosť, čo znamená, že si radšej zahrajú jednoduchší titul, pri ktorom len jednoducho klikajú. Presne takáto je aj hra Zig Zag, ktorú jednoducho budete milovať rovnako, ako taký Flappy Bird (ktorý zrejme nenávidíte 🙂 ) či hru aa.

- Reklama -

Celá pointa hry spočíva v tom, že sa musíte so svojou guličkou dostať po určenej dráhe čo najďalej. Táto dráha je však často krát komplikovaná a spraviť nový rekord môže byť náročnejšie, ako by ste si mysleli. Ovládanie je samozrejme úplne primitívne, vzhľadom na to, že jediné čo robíte je, že klikáte na displej. Každým vaším dotykom gulička zmení smer na inú stranu a vy tak prechádzate farebnú cestičku, ktorá sa samozrejme neustále mení a komplikuje.

ZigZag - svetapple.sk
ZigZag – svetapple.sk

Táto hra je dostupná v AppStore úplne zadarmo a môžte si ju stiahnúť priamo tu: ZigZag – Ketchapp

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.