Kancelársky balík programov MS Office od spoločnosti Microsoft sa stal každodennou súčasťou väčšiny z nás. Či už je to Word, Powerpoint, Excel, alebo len Outlook, vo všetkých prípadoch získate profesionálny a intuitívny softvér. Najlepšie je, že ho teraz môžete získať za extrémne výhodné ceny.

Na Godeal24 štartuje koncom leta akcia Späť do školy, v rámci ktorej si viete kúpiť Microsoft Office 2021 už od 24,25 €, ako jeden kus, alebo od 13,05 € pri odbere piatich kusov (ktoré si následne viete rozdieliť s rodinou či priateľmi). Skvelou správou je, že predajca má k dispozícii aj Microsoft Office Home & Business 2021 pre Mac len za 28,99 € a pokiaľ chcete Windows 10 Pro, zaplatíte zaň iba 7,25 €.

Zadarmo z neho viete potom prejsť na Windows 11, no ak to neplánujete takto komplikovať, novší operačný systém si môžete kúpiť samostatne už za 10,25 €. GoDeal24 vám navyše bude po celý čas nablízku a poskytne vám profesionálnu zákaznícku podporu pri inštalácii softvéru, ale aj riešení problémov. Vďaka tomu sa vyhnete akýmkoľvek komplikáciám. Predajca má navyše aj kopec ďalších produktov za minimálne ceny, ktoré vás môžu zaujať.

Windows už za 7 €? Originálna licencia ešte nebola lacnejšia

Kúpte si produkty v balíkoch a ušetríte množstvo peňazí 

Windows + MS Office kúpite s kódom GG62 až v 62 % zľave

Prečítajte si tiež  Poznáme výrobnú cenu iPhonu 11 Pro Max. Je skutočne nízka.

Až 50 % zľavy na ďalšie produkty Windows s kódom GG50 

 Viac PC nástrojov za skvelé ceny 

Godeal24 zľavy
Zdroj: Godeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -