Microsoft Office Professional 2021 je jeden z najpoužívanejších nástrojov, slúžiacich na zvýšenie produktivity. Pokiaľ si ho chcete kúpiť štandardným spôsobom, zaplatíte až 439,99 €.

Vďaka špeciálnej akcii na Godeal24 však tento softvér môžete kúpiť len za 24,25 €, vďaka čomu krásne ušetríte. A aby toho nebolo málo, pokiaľ kúpite balík Office 2021 Pro Plus v počte päť kusov, za každý PC, na ktorý kancelársky balík od Microsoftu nainštalujete, zaplatíte iba 13,05 €.

Je dôležité zdôrazniť, že táto ponuka nezahŕňa žiadne neočakávané poplatky za predplatné alebo akékoľvek obmedzenia funkcií. K dispozícii budete mať všetky možnosti aj nástroje, ktoré sú súčasťou MS Office 2021 Pro.

A ak používate Mac, kúpiť si môžete špeciálnu verziu balíka Microsoft Office 2021 Home and Business, ktorá sa teraz predáva len za 37,99 €. Aj za tú si vývojári bežne pýtajú o stovky eur viac!

Časovo limitovaná ponuka: Originálny MS Office už od 13,05 €

Aj keď už nie je najnovší, operačný systém Windows 10 je stále dostatočne vyspelý, stabilný a plný funkcií, ktoré vám budú spoľahlivo slúžiť ešte niekoľko rokov. Je to ideálna voľba pre používateľov, ktorí vlastnia staršie zariadenia alebo nechcú modernizovať svoj hardvér, prípadne pre tých, ktorí chcú ušetriť.

Windows 10 Pro totiž kúpite za 7,25 € a ak vezmete dva kusy, cena jedného vás vyjde len na 6,12 €. Obrovským benefitom je, že prechod na novší Windows 11 Pro je úplne zadarmo!

Časovo limitovaná ponuka: Originálny Windows 10 a Windows 11 z super ceny

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex Ultra kúpite rekordne lacno. Konkurent pre Apple Watch Ultra má brutálnu výbavu aj výdrž batérie

Windows + Office vo výhodných balíčkoch 

Získajte až 50 % zľavu na ďalšie produkty Windows s kódom „GG50

Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny 

godeal
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJINZERCIA
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.