Activity Awards

Hoci sa jedná o niečo, čo by ste na Slovenskom trhu pravdepodobne nezohnali, dnes vám predstavíme zaujímavý a dosť netradičný produkt od spoločnosti Activity Awards. Tá sa inšpirovala odznakmi, ktoré súvisia s aktivitou v hodinkách Apple Watch a napodobnila ich 1 ku 1 vo fyzickej podobe.

Ako materiál bol použitý smalt a pomocou magnetov si ich môžete pripevniť napríklad na chladničku. Každý z odznakov má originálne farby a unikátne tvary. Cena jedného kúsku sa v USA pohybuje na úrovni medzi 10,99$ 13,99$. Zberatelia podobných predmetov si prídu na svoje.

- Reklama -

Veľmi by nás zaujímal názor spoločnosti Apple na podobný produkt. Predsa len ide o vernú kópiu digitálnych odznakov. Pokojne sa môže stať, že tento predaj bude v budúcnosti pozastavený. Momentálne sú však odznaky bežne dostupné a pokiaľ by ste o ne mali veľký záujem, v priebehu 1-2 týždňov sa dostanú aj na Slovensko.

Problémom je žiaľ výška poštovného, ktorá sa pri kúpe jedného odznaku pohybuje na úrovni 15$. Ak však zakúpite viacej odznakov (nad 50$), stránka uvádza bezplatné poštovné. Jedná sa o maličkosť, ktorá nezaujme každého, no veríme, že fanúšikov poteší.

Do komentára nám napíšte, či by ste si boli ochotní platiť za podobné odznaky aj vo fyzickej podobe, alebo vám stačia tie digitálne.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.