Activity Awards

Hoci sa jedná o niečo, čo by ste na Slovenskom trhu pravdepodobne nezohnali, dnes vám predstavíme zaujímavý a dosť netradičný produkt od spoločnosti Activity Awards. Tá sa inšpirovala odznakmi, ktoré súvisia s aktivitou v hodinkách Apple Watch a napodobnila ich 1 ku 1 vo fyzickej podobe.

Ako materiál bol použitý smalt a pomocou magnetov si ich môžete pripevniť napríklad na chladničku. Každý z odznakov má originálne farby a unikátne tvary. Cena jedného kúsku sa v USA pohybuje na úrovni medzi 10,99$ 13,99$. Zberatelia podobných predmetov si prídu na svoje.

Veľmi by nás zaujímal názor spoločnosti Apple na podobný produkt. Predsa len ide o vernú kópiu digitálnych odznakov. Pokojne sa môže stať, že tento predaj bude v budúcnosti pozastavený. Momentálne sú však odznaky bežne dostupné a pokiaľ by ste o ne mali veľký záujem, v priebehu 1-2 týždňov sa dostanú aj na Slovensko.

Problémom je žiaľ výška poštovného, ktorá sa pri kúpe jedného odznaku pohybuje na úrovni 15$. Ak však zakúpite viacej odznakov (nad 50$), stránka uvádza bezplatné poštovné. Jedná sa o maličkosť, ktorá nezaujme každého, no veríme, že fanúšikov poteší.

- Reklama -

Do komentára nám napíšte, či by ste si boli ochotní platiť za podobné odznaky aj vo fyzickej podobe, alebo vám stačia tie digitálne.

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here