watchOS 7.6.1

Aj keď watchOS 7 pôvodne nepatril medzi najvydarenejšie verzie systému (špeciálne na Apple Watch Series 3), postupom času sa to zlepšovalo. Dnešným dňom Apple vydáva drobnú aktualizáciu označenú ako watchOS 7.6.1. Opravuje prevažne chyby súvisiace s bezpečnosťou.

Na inštaláciu budete potrebovať cca 200-500 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Takto opisuje watchOS 7.6.1 spoločnosť Apple

Táto aktualizácia obsahuje nové dôležité prvky zabezpečenia a je odporúčaná všetkým používateľom. Informácie o zabezpečení obsiahnutom v softvéri Apple nájdete na: https://support.apple.com/kb/HT201222

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 bez bočného tlačidla? Všetko tomu nasvedčuje.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.