Apple Watch sa pravdepodobne objavia na Slovensku už v pondelok 27. 4. 2015, aspoň to sľubuje slovenský operátor Telekom v odpočítavaní, ktoré sa zobrazuje priamo na stránke telekom.sk.

Ako to teda bude?

Slovenský Telekom sa totiž chystá ponúknuť úplne novú sekciu predaja, v ktorej nájdeme takzvané wearables, teda nositeľné produkty, medzi ktoré sa radí samozrejme tiež Apple Watch. Telekom tiež ukazuje Apple Watch priamo v sekcii wearables a odpočítava do začatia ich štartu. Otázne je, či štart v tomto prípade skutočne znamená začiatok predaja alebo len štart predobjednávok. Nech už je to akokoľvek, bude sa na 99 % jednať o prvého predajcu, ktorý začne oficiálne Apple Watch na Slovensku ponúkať. Bohužiaľ T-Mobile.cz v ponuke Apple Watch nemá a ani sa o nich nezmieňuje.

Apple Watch

 

Prečítajte si tiež  Na Apple TV+ dorazil nádherný dokumentárny seriál Prehistoric Planet. Neuveríte, že vznikol v počítači
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.