Dnes je oficiálne v predaji na výber z dvoch generácii Apple Watch. Tou prvou je samozrejme Apple Watch Series 3 a druhou Apple Watch Series 5. My si dnes posvietime na prvú možnosť. Sú Apple Watch Series 3 ako voľba rozumom v roku 2019? Odpoveď je v článku.

4Apple Watch Series 3 ako voľba rozumom v roku 2019.

Series 3 nemajú EKG, kontrolujú ale srdcovú frekvenciu – svetapple.sk

Apple Watch Series 3 používam takmer 2 roky. V podstate som si ich zakúpil v decembri 2017. Môžem teda povedať, že s nimi mám naozaj bohaté skúsenosti. Vrámci reklamácie mi ich spoločnosť dokonca aj vymenila za úplne nový kus. Ich displej bol pri tom rozbitý. Ako všetci určite viete, spoločnosť Apple sa ich rozhodla nechať v predaji spolu s aktuálnou piatou generáciou Series 5.

Tu prichádza priestor na to aby sme si odpovedali na základnú otázku. Oplatí sa to ešte v dnešnej dobe kupovať? V následujúcich riadkoch sa vás pokúsim presvedčiť o tom, že áno. Sú v mnohých parametroch síce slabšie, no celkovo ide o kvalitný kus spotrebnej elektroniky, ktorý sa určite vo svete nestratí ani 2 roky po svojom uvedení.

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.