Apple Watch používam každý jeden deň. Aj preto ma prekvapila kuriózna situácia, do ktorej ma dostali. Kto vie, možno boli hacknuté, možno to bola len chyba systému. Každopádne Apple Watch si samé zmenili heslo. Potom sa zablokovali úplne.

3Mnou kúpené hodinky

V tomto prípade nebudem písať o niekoho prípade ale o mojej vlastnej skúsenosti. Pred približne jeden a pol rokom som si zadovážil hodinky Apple Watch Series 3, ktoré som riadne zakúpil u slovenského premium resellera. Pôvod mám teda garantovaný aj záručným listom. Doteraz mi hodinky vždy bez problémov fungovali a naozaj nevykazovali žiadne chyby. Občas sa ale niečo vyskytnúť musí a v tomto prípade to bola riadne zvláštna chyba.

Pri aktivácii hodiniek som si zadával heslo. Pochopiteľný krok, ktorý urobí asi každý. Toto heslo som používal 1,5 roka a vždy mi fungovalo. Nikdy s nim nebol problém, nikdy som ho nemenil. Tak isto mi ho ani nemal kto zmeniť, nakoľko šlo o číselnú kombináciu, ktorú poznám iba ja sám. Teraz ale prišiel problém…

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here