Luxusnejší model z trojice Apple Watch, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele je naozaj vydarený a v kombinácií s niektorými náramkami vyzerá skutočne dobre. Veď bodaj by nie! Za 549$ to už dobre vyzerať musí, no má to jeden problém. Materiál nie je dosť tvrdý a majiteľom sa na ich hodinkách začali objavovať nepríjemné škrabance. Na prvý pohľad veľký problém, no celkovo sa dá vyriešiť do 5€!

Apple Watch a škrabance

Škrabance sú nepríjemná súčasť života azda každého majiteľa iPhonu, iPodu či iPadu, ktorý si svoje zariadenia naozaj váži a príkladne sa oň stará. Pre niekoho je malá ryha na displeji či tele zariadenia absolútne, no niekoho môže nepríjemne potrápiť a najmä nahnevať. Do rodiny sa pridal ďalší produkt, ktorý má so škrabancami problém. Sú ním konkrétne hodinky Apple Watch, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, na ktorých si používatelia začali nachádzať nepríjemné škrabance. Mnohí už určite začali zúfať, no pokiaľ čítate tento článok, už zúfať nemusíte. Prinášame pre vás naozaj jednoduché riešenie!

- Reklama -
Apple Watch sú naozaj náchylné na škrabance - svetapple.sk
Apple Watch sú naozaj náchylné na škrabance – svetapple.sk

Leštiaca pasta

Na všetko vám stačí obyčajná pasta na kov, ktorú pomocou handry nanesiete na kovové telo hodiniek a jemne ich vyleštíte. Po tom stačí len hodinky umyť pod prúdom vody (veď sú vodotesné) a je to! Pri tomto postupe samozrejme treba dávať pozor a leštiacu pastu naniesť len v malom množstve a len na kovové telo hodiniek. Pokiaľ si na jednoduchý postup netrúfate, alebo sa bojíte, že sa vám hodinky počas leštenia poškodia, odporúčame vám navštíviť klasické hodinárstvo, kde vám hodinky bez problémov vyleštia.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.