Pokiaľ vlastníte Apple Watch, určite viete, že ponúkajú veľmi zaujímavú možnosť ako odstrániť vodu z reproduktorov v prípade, že sa vám tu usadia jej kvapky. Pozrite si spomalený záber, ako táto funkcia pracuje po tom, čo otočíte digitálnu korunku. Je to pôsobivý pohľad na praktickú a skvelo navrhnutú technológiu.

Takto sa Apple Watch zbavia vody v reproduktoroch

Inteligentné hodinky Apple Watch prišli už dávnejšie so spôsobom, ako sa zbaviť prebytočných kvapôčok vody z reproduktorov. Na všetko vám bude stačiť funkcia v ovládacom centre (s ikonkou kvapky), ktorú si môžete kedykoľvek vyskúšať aj sami.

Napísali sme vám o nej dokonca aj návod. V princípe to funguje veľmi jednoducho. Apple Watch majú relatívne silný reproduktor a tak po spustení funkcie začnú vydávať zvláštny „húkavý“ zvuk.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Práve ten spôsobuje mini-vibrácie, ktoré pravdepodobne ani necítite, no vodu to vie fantasticky rozhýbať. Všetko vám ukáže následujúce video, ktoré tento proces zachytilo v extrémne spomalenej podobe. Po prvýkrát voda doslova vystrelí von.

Zvuk, ktorý môže niekomu pripomínať sirénu sa ale opakuje, nakoľko sa na začiatku nedostane z priestoru pre reproduktor úplne všetko. Z našej skúsenosti môžeme povedať, že niekedy je potrebné túto funkciu spustiť aj 2x po sebe, aby sa hodinky úplne vyčistili. Používate ju aj vy?

Prečítajte si tiež  Na budúci týždeň uvidíme nové remienky pre Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.