Predpredaj Apple Watch začne už čoskoro, no my máme možnosť vidieť balenie, v ktorom si tieto hodinky môžete zakúpiť. Na tomto videu je možnosť vidieť unboxing edície nerezových Apple Watch s “Milanese” remienkom na ruku.

Balenie je veľmi jednoduché a pritom veľmi krásne. Apple zrejme v tomto smere nadväzuje na balenie najnovších iPhone 6 a iPhone 6 Plus.  Apple Watch sú v balení oddelené od zvyšku a to plastovou krabičkou. Tá sa nachádza úplne navrchu a poď ňou je  nabíjací kábel a návod na použitie. Nabíjací kábel je zakončený magnetickým MagSafe konektorom, ktorý sa jednoducho pripája na zadnú stranu hodiniek. Tie sa následne začnú nabíjať.

- Reklama -

Metronews ďalej ukazuje aj základe funkcie hodiniek a aj celkový dojem z hodiniek a to, ako vyzerajú na ruke. Na záver ešte skúšajú rôzne funkcie hodiniek ako je napríklad odosielanie kresieb, smajlíkov či tlkot srdca.


https://vine.co/v/eBnOEPIe5eT

 

Zdroj: macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]