Okrem klasických inteligentných hodiniek si môžete kúpiť aj šikovné fitness náramky, ktoré mávajú oveľa menšie rozmery a zároveň sú aj ľahšie. Pri tréningu vás vďaka tomu nebudú otravovať a zároveň zaznamenajú všetku aktivitu. Xiaomi Smart Band 7 je pekným príkladom a vďaka aktuálnym zľavám ho viete získať lacno. Tomu, čo všetko ponúka už za pár desiatok eur ani nebudete veriť.

Napriek nízkej cene je zariadenie vybavené samými modernými technológiami. Začnime dotykovým Always-on AMOLED displejom s vysokým rozlíšením a možnosťou striedať ciferníky. Rovnako tu nájdete aj viaceré aplikácie či režimy, s ktorými môžete trénovať a pozorovať svoje zdravie. V rámci senzorovej výbavy vám Xiaomi Smart Band 7 odsleduje tep, spánok, okysličovanie krvi či počet prejdených krokov.

No a cena? O tomto produkte je všeobecne známe, že sa dá kúpiť za super peniaze. Xiaomi ho ponúka štandardne len za 54,9 €, čo je vzhľadom na jeho funkcie dosť málo. Po kliknutí na tento odkaz však zariadenie kúpite len za 39,2 €, vďaka čomu ušetríte ešte ďalších 15 €. Toto je fantastická príležitosť, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Kvantum športov a super výdrž batérie 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood (úprava redakcie)

Obrovskou výhodou Xiaomi Smart Band 7 je jeho využiteľnosť. Tento náramok je samozrejme odolný voči vode, pričom ho chráni norma 50 m (5 ATM). Vďaka tomu s ním môžete aj plávať, no oveľa častejšie ho budete využívať pri bicyklovaní, behu, fitness tréningoch a podobne.

Zariadenie tiež ponúka absolútne fantastickú výdrž batérie, ktorá je vzhľadom na jeho rozmery skoro neuveriteľná. Na jedno nabitie zvládne pri úspornom používaní až 15 dní, avšak buďme realisti, že bežný človek ho bude nabíjať približne raz týždenne.

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / psshopoficial (úprava redakcie)

Ak si navyše aktivujete Always-on displej, zariadenie sa vybije po cca 4 dňoch používania. Na druhej strane, aj toto je fantastická hodnota, ktorú mu môžu závidieť Apple Watch.

Xiaomi Smart Band 7 Pro je drahší, no oplatí sa možno viac 

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Ak sa vám vlastnosti Xiaomi Smart Band 7 páčia, no preferujete skôr zariadenie s väčším displejom, ktoré si stále bude schopné zachovať rozumné rozmery a nízku váhu, porozmýšľať môžete aj o drahšej verzii Xiaomi Smart Band 7 Pro.

Tešiť sa môžete na väčší displej s uhlopriečkou 1,64″ a oveľa exkluzívnejší dizajn, ktorý viac pripomína inteligentné hodinky. Váha zariadenia je oproti Xiaomi Smart Band 7 zhruba dvojnásobná, no vďaka použitiu ľahších materiálov po chvíli zabudnete, že ho máte na ruke.

Prečítajte si tiež  AirPods kúpite v zľave za fantastickú cenu. Obľúbené slúchadlá sa teraz oplatia

No a cena? Xiaomi Smart Band 7 Pro sa bežne ponúka za 99 €. Ak však kliknete na tento odkaz, kúpite ho len za 69,5 €, vďaka čomu slušne ušetríte a oproti menšiemu aj jednoduchšiemu Xiaomi Smart Band 7 naopak priplatíte cca 30 €. Samozrejme rozhodnutie, ktorý produkt si napokon vyberiete nechávame na vás.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood
Môže ťa zaujímať
- Reklama -