Billie Eilish je momentálne jedna z najžiadanejších umelkýň na svete. Apple ju dokonca včera ocenilo ako najlepšiu umelkyňu a skladateľku za rok 2019. Dnes sa dozvedáme, že spoločnosť chystá o tejto mladej, len 17-ročnej speváčke natočiť dokumentárny film. Bude dostupný vrámci platformy Apple TV+.

Apple natočí dokument o Billie Eilish na Apple TV+!

The Hollywood Reporter dnes prezradil verejnosti informáciu o tom, že sa Apple chystá natočiť o úspešnej speváčke Bilie Eilish vlastný dokument. Podľa tejto správy mala už spoločnosť zaplatiť za práva približne 25 miliónov amerických dolárov.

- Reklama -

Pôjde o exkluzivitu, ktorú si budete môcť pozrieť vrámci novej platformy Apple TV+. Možno je to cesta, ako dostať pred obrazovky tejto služby aj mladšie publikum. Celý dokumentárny film by mal divákovi vyrozprávať príbeh zo života 17 ročnej speváčky a skladateľky po tom, ako vydala svoj debutový album.

Vo svete sa jej meno skloňuje čoraz častejšie hity od Billie Eilish môžeme počuť aj v našich rádiách. Možno aj preto sa netreba čudovať tomu, že spoločnosť Apple skočila po tejto príležitosti v súvislosti s novou službou Apple TV+.

Film o Billie Eilish už v roku 2020

O dokumentárny film sa postará režisér R.J. Cutler. Ten bude spolupracovať pri tvorbe s Interscope Records. Podľa zatiaľ dostupných informácii sa samotného dokumentárneho filmu o Billie Eilish dočkáme už na budúci rok. To, v ktorej časti 2020 to ale konkrétne bude si momentálne nikto netrúfne povedať.

Je to možno aj tak trochu zmena. Hovoríme konkrétne o uvedení na Apple TV+. Apple už v minulosti ponúkalo niekoľko dokumentárnych filmov o umelcoch, ktoré si mohli používatelia pozrieť vrámci predplatného na platforme Apple Music. Po novom už bude ale všetok „exkluzívny“ video-obsah dostupný len vrámci platformy Apple TV+.

Ako sme už spomenuli vyššie, Billie Eilish včera odštartovala udeľovanie cien Apple Music Awards, kde sama získala ocenenie za album roka a tiež najlepšiu skladateľku roka. Držíme jej palce v jej úspešnej karére aj naďalej. Do komentárov nám napíš či máš rád Billie Eilish alebo si o nej nikdy nepočul

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.