Pokiaľ ste sledovali dnešný event, určite vám neuniklo, že spoločnosť Apple predstavila vylepšenú Apple TV4K, ktorú by sme pokojne mohli nazvať aj novou generáciou. Zariadenie dostalo čip A12 Bionic, lepší obraz a tak isto úplne prepracovaný ovládač. Koľko bude stáť na Slovensku?

Ešte predtým ako sa do toho pustíme treba napísať, že, slovenskí predajcovia zvyčajne kopírujú cenník rakúskeho Apple Online Store. Aj preto sme sa vybrali na jeho internetovú stránku, aby sme zistili odpoveď na vyššie položenú otázku.

Zatiaľ čo v USA vás bude stáť lacnejší 32 GB model 179$ a drahší 64 GB model 199$, v Európe si opäť priplatíme. Konkrétne na Slovensku by sme mali zaplatiť za základnú 32 GB verziu presne 199€ a za drahšiu 64 GB verziu 219€.

Zariadenie tak nie je drahšie ako predchodca a pokiaľ si nepotrpíte na jeho novinky a technológie, v ponuke ostáva aj štandardná Apple TV HD (32 GB) za 159€.

Napíšte nám do komentára, či vám táto cena príde výhodná alebo nie. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: 5G sieť známeho operátora je dostupná pre 35 % populácie Slovenska
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.