Pokiaľ sa zaujímaš o Apple TV a páči sa ti nová Apple TV 4K určite ťa potešíme cenou. Teda aspoň dúfame. Po šoku, ktorý sme zažili pri Slovenských cenách za iPhone X a následne druhom pri Apple Watch Series 3 konečne budeme hovoriť o pomerne dostupných cifrách. Apple TV je skrátka produkt za rozumnú cenu a nemal by chýbať v žiadnej obývačke. 

Apple TV

Cenová politika v prípade Apple TV ostáva asi taká ako minulý rok. Produkt nie je prehnane drahý a určite nejde o zlú investíciu, čo vieme povedať z vlastných, veľmi pozitívnych skúseností! Pozri sa na to, koľko si u nás budú pýtať za novinku predajcovia a tiež na to, koľko bude stáť súčasná verzia Apple TV, ktorá naďalej ostáva v ponuke:

- Reklama -

Apple TV 4K 32GB – 199€

Apple TV 4K 64GB – 219€

Apple TV 32GB – 159€

Ceny sú teda určite veľmi fér a rozdiel medzi Apple TV 32GB a Apple TV 4K 64GB je natoľko minimálny, že bude väčšina užívateľov siahať po top modeli.

Apple TV - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.