Tento druh zariadení je v domácnostiach čoraz viac rozšírenejší a my sa tomu ani nečudujeme. Akonáhle ho máte, viete si v priebehu sekúnd prehrať prakticky čokoľvek na obrazovke vášho televízora. Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším “set-top streamovacím zariadením”, ktoré je teraz na trhu.

2Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším “set-top streamovacím zariadením”

zdroj: CNET

Spotrebitelia čoraz menej používajú klasické počítače či mobilné zariadenia na to aby si prehrávali kvalitný obsah. Využívajú na to práve tieto set-top streamovacie zariadenia, medzi ktoré patrí napríklad aj Apple TV. Ako ukazujú najnovšie informácie, práve produkt od Apple je jedným z vôbec najlepších aký si v súčasnosti môžete na trhu zakúpiť.

Spoločnosť Conviva zverejnila zaujímavú správu, ktorá sa zaoberá práve súčasným stavom stremovania. Nájdeme v nej komplexnú analýzu stremovacích zariadení z globálneho hľadiska. Správa je veľmi čerstvá, zverejnená bola iba včera. Týka sa konkrétne Q3 2019 a teda obdobím medzi júlom a septembrom tohto roka.

Výsledky sú každopádne zaujímavé. Podľa výskumníkov používatelia strávil pri streamovacích zariadeniach počas tohto obdobia viac času ako kedykoľvek predtým. Medziročný nárast je podľa dát až na úrovni 53%! To je neuveriteľný výsledok, ktorý hovorí predovšetkým o tom, že streamovacie platformy sú čoraz populárnejšie a vo svete rýchlo rastú. Navyše ak sa rozhodujete akú zakúpiť, ani by ste nemali rozmýšľať o ničom inom ako práve o Apple TV. Špeciálne nie, keď používate iPhone. Dôvod?

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here