Určite sa nájde veľa budúcich používateľov iPhonu X, ktorí milujú hudbu a nedajú dopustiť na kvalitné príslušenstvo, pomocou ktorého sa dá počúvať. Apple ponúka hneď niekoľkokrát možností. Dokonca vlastní spoločnosť Beats, ktorá je celé založená na hudbe. Hoci sme to očakávali, kooperácie sme sa nakoniec nedočkali. Šepkalo sa ale, že v iPhone X predsa len nájdeme celkom nové AirPods, teda bezdrôtové slúchadlá predstavené Applom ešte minulý rok. Ako to ale bude naozaj?

Apple sklamalo aj tento rok

S poľutovaním ti oznamujeme, že ak si sa tešil na bielu krabičku so slúchadlami priamo v balení iPhonu X, nedočkáš sa ho. K dispozícií bude prakticky len to, čo minulý rok, teda EarPods s Lightning koncovkou, ktoré sú veľmi nepraktické a hlavne nedomyslené. Nedá sa počúvať hudba a nabíjať zariadenie naraz. Za cenu iPhonu X by sme si v balení určite zaslúžili vidieť aj AirPods. Apple na výrobu určite nestoja ani len tretinu toho, za čo ich predáva a pri smartfóne, ktorého cena sam ôže vyšplhať až na 1319 euro to považujeme skôr za samozrejmosť ako za nesplnené želanie.

- Reklama -

Žiaľ niektoré veci sú dané tak ako sú dané a Apple je nekompromisná firma, ktorá vie ako zarobiť na svojich zákazníkoch. Horšie už je, že to v posledných rokoch robí úplne evidentne a ani sa to nijakým spôsobom nesnaží skrývať. Za Steva Jobsa to bolo predsa len toršku iné ale na druhú stranu, nikto nám nepredstavil ideálnu alternatívu. Je veľká pravdepodobnosť, že ak raz začneš používať iPhone, iný smartfón už nechceš. Chytíš sa ale do pasce a stále chceš lepší a lepší iPhone. Apple to má hold dobre vymyslené. Nie nadarmo ide o najlepšieho biznismena v Sillicon Valley! 🙂

EarPods - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here