Apple včera večer informovalo o svojich výsledkoch za štvrtý štvrťrok 2014. Okrem toho, že bolo za tieto mesiace predaných neuveriteľných 74,5 milióna iPhonov, Apple môže oslavovať ďalší míľnik, ktorý sa mu podaril dosiahnuť. Od uvedenia prvého iPhonu sa podarilo predať už 1 000 000 000 iOS zariadení!

Fenomenálny úspech!

Apple oslavuje ďalší fenomenálny míľnik, ktorý sa mu za posledné dni podarilo dosiahnuť. Tento úspech sa týka práve iOS zariadení, ktoré sú v posledných rokoch tak populárne, že vytláčajú všetku konkurenciu z rôznych trhov. Apple predstavil prvé zariadenie s týmto operačným systémom ešte začiatkom roka 2007 a bol ním iPhone 2G. Nikto vtedy pravdepodobne neočakával, že o osem rokov neskôr bude toto zariadenie najpopulárnejším smartfónom planéty a to, že Apple bude oslavovať 1 000 000 000 predaných iOS zariadení, prevažne vďaka predaným iPhonom. Výrazne však prispel aj taký iPad či iPod Touch. Apple sa teda v posledných rokoch veľmi slušne darí a my dúfame, že ostane na tejto dobrej vlne aj naďalej!

Prečítajte si tiež  Nevadí nám priplatiť si viac. Zákazníci najviac kupujú tieto iPhony
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.