Telekom patrí medzi prvých operátorov, ktorí budú na našom území ponúkať najhorúcejšiu Jablkovú novinku, iPhone 6/6 Plus. Záujem dodať svojim zákazníkom nový smartfón, ako prví dopĺňajú aj internetové stránky operátora, kde sa dozviete o novom zariadení množstvo informácií. Žiaľ, nájdete na nich aj niekoľko chýb, ako napríklad, že iPhone 6/6 Plus bude dostupný v 16, 32 a 64 GB variante!

32GB variant?

Samozrejme cieľom tohto článku nie je nijako poškodiť meno operátora, chceme len upozorniť na chybu, ktorá sa nachádza pri porovnávaní všetkých generácií iPhonu, ktoré sú momentálne v ponuke. Na tejto stránke sa totiž objavila informácia, že nový iPhone bude v ponuke v 16 GB, 3 2GB a 64 GB verzii, čo nie je pravda. Ako určite všetci viete, nové iPhony sa predávajú v 16 GB, 64 GB a 12 8GB verzii čo znamená, že „tridsaťdvojka“, ktorá bola veľmi obľúbená, zo zoznamu vypadáva a nahradí ju „šesťdesiatštvorka“.

telekombug1

 

Optická stabilizácia obrazu pri iPhone 6?

Druhou chybičkou je to, že na stránkach nájdeme informáciu o tom, že menšia 4,7″ verzia iPhonu 6 ponúka optickú stabilizáciu obrazu. Aj v tomto smere spravil ten, čo písal stránku malú chybu, pretože optickú stabilizáciu ponúka len najväčší iPhone 6 Plus. Pri menšom iPhone nájdeme len digitálnu stabilizáciu obrazu! 🙂

telekombug2

Stránku nájdete TU

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.