Apple je neuveriteľne revolučná spoločnosť a jeho nová technológia 3D Touch, ktorá dokáže detekovať silu stlačenia displeja na základe špeciálnych snímačov je tiež pomerne pokroková. Práve takáto novinka dokáže každému veľmi príjemne skrášliť deň počas písania správ. Vymazávanie, označovanie či kopírovanie textu nebolo nikdy jednoduchšie. Apple, toto ti vyšlo!

Klávesnica

Klávesnica v novom iPhone nie je na prvý pohľad ničím výnimočná, ale to vlastne nie je ani iPhone samotný. Jeho dizajn je prakticky rovnaký, ako pri súčasnom modeli a cenovka taktiež rovnaká. Zmena je však napríklad v nových technológiách, z ktorých jednou je v tomto prípade 3D Touch. Práve ten dokáže detekovať silu stlačenia displeja. Vďaka tomu, že je možné displej stlačiť hneď v niekoľkých úrovniach, budeš môcť robiť aj viacero úkonov omnoho jednoduchšie. Spomenieme napríklad označovanie či vymazávanie textu. Viac ti asi prezradí nasledujúce video!

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.