Pokiaľ máš niekoľko iPhonov navyše a nevieš ako sa ich zbaviť, určite ti pomôžeme s ich zničením naozaj kreatívnym spôsobom. Známy youtuber TechRax, ktorý sa preslávil predovšetkým svojskými crashtestami totiž ukázal video, ktoré zobrazuje 5 najlepších ciest, ako zničiť iPhone 6. Kreativita mu zjavne nechýba a ty nebudeš chápať, ako môže niekto urobiť práve toto so svojim iPhonom!

5 najlepších ciest ako zničiť iPhone 6

Pokiaľ ťa už iPhone nebaví a chceš sa ho zbaviť nejakým kreatívnym spôsobom, určite si pozri nasledujce video, v ktorom ti to známy youtuber názorne ukáže. Tak napríklad stačí, ako svoj iPhone kompletne postriekaš lakom na vlasy, hodíš ho do vázy s mliekom, zalepíš mu sekundovým lepidlom jack a Ligtning, čo znamená, že sa už nikdy nebude dať nabíjať a taktiež ani počúvať hudba cez slúchadlá.

- Reklama -

No a na záver ho môžeš kompletne obiť o skalu či kameň a potom zaklincovať o strom či drevené zábradlie na tvojom dome. Možností je naozaj nespočetne veľa a viac ti ich ukáže už iba TechRax. Práve preto sa pozeraj na to, ako zničiť telefón za 700-800 dolárov behom niekoľkým minút!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.