Je tu ďalší príspevok s témou pozadia, ktoré sa podľa nás hodia pre tvoj iPhone či iPad! Je to preto, že v redakcii nášho magazínu sa nájdu ľudia, ktorí radi fotia, takže sme sa to rozhodli takto skombinovať. Pozadia sa snažíme prispôsobovať na takmer všetky zariadenia. Ide hlavne o iPhone 5/5S/5C , iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad mini a všetky iPady s Retina displejom. Na pozadiach sme trošku popracovali, práve preto ti od tohto článku prinášame pozadia, ktoré majú možnosť perspektívy resp. parallax efektu.

Veríme, že budeš vedieť ako ich stiahnuť. Pod každou fotkou sú linky na pozadia, pre dané zariadenia, stačí len kliknúť a stiahnuť. Ak náhodou niečo nefunguje, stačí nás kontaktovať pomocou správy, na našej facebookovej stránke, prípadne na mail [email protected] .Tak isto, ak by si chcel pozadie práve na zariadenie ktoré nie je v našom “zozname” napíš nám!

- Reklama -

Dnešné pozadia budú z mojej dovolenky. Vybrali sme pár, ktoré by sa podľa redakcie mohli hodiť. Dúfame, že sa ti budú páčiť a dáš si ich na tapetu 🙂

1.

iPady - SvetApple - pozadie 1

Stiahnuť pre:

 2.

iPady - SvetApple - pozadie 2

Stiahnuť pre:

3.

iPady - SvetApple - pozadie 3

Stiahnuť pre:

4.

iPady - SvetApple - pozadie 4

Stiahnuť pre:

 5.

iPady - SvetApple - pozadie 5

Stiahnuť pre:

 

Tieto fotografie sú zatiaľ len od ľudí z našej redakcie ako som už spomínal, ale ak máš nejakú peknú fotku, s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými, neváhaj a pošli ju na [email protected] !

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]