Ako už sme v minulom článku spomínali, postupne ti budeme vytvárať pozadia, ktoré sa podľa nás hodia pre tvoj iPhone či iPad! Je to preto, že v redakcii nášho magazínu sa nájdu ľudia, ktorí radi fotia, takže sme sa to rozhodli takto skombinovať. Pozadia budeme od budúceho článku prispôsobovať na zariadenia iPhone 5, iPhone 6 a iPhone 6+ a iPad mini 2 – Retina. Veríme, že budeš vedieť ako ich stiahnuť! Ak náhodou nie, stačí nás kontaktovať pomocou správy, na našej facebookovej stránke, prípadne na mail [email protected] .Tak isto ak by si chcel pozadie práve na zariadenie ktoré nie je v našom „zozname“ napíš nám!

1.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

2.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

3.

Pozadie - svetapple.sk

4.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

5.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

Tieto fotografie sú zatiaľ len od ľudí z našej redakcia ako som už spomínal, ale ak máš nejakú peknú fotku s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými, neváhaj a pošli ju na [email protected] ! Už nám do redakcie dorazili 2 fotografie, ktoré sú  veľmi pekné takže neváhajte a posielajte ďalej… !

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]