5 spôsobov ako zničiť iPhone X

0

Nevieme prečo by si to robil. Buď ťa iPhone X sklamal na plnej čiare a nechceš mu dať druhú šancu u ďalšieho majiteľa alebo si možno „Apple hejter“, ktorý obľubuje Andorid a nenazdajky sa ti novinka objavila v rukách. Nech už je dôvod akýkoľvek. Ak hľadáš spôsoby, akými by si mohol nový iPhone X poslať na večný odpočinok, ukážeme ti ich až 5!

1) Môžeš ho rozrezať

Pokiaľ ti čítou náhodou prekáža vrchná časť displeja, v ktorej je skrytý senzor pre Face ID a taktiež predná kamera, môžeš ju bez problémov odrezať pomocou flex brúsky. Odporúčame na to použiť aj nejaký ten zverák, nakoľko je ideálne aby bol pri tomto procese telefón bez pohybu.

2) Môžeš ho zostreliť šípom

Pokiaľ si v mladosti obľuboval streľbu z luku prípadne si si tento bojový nástroj sám vyrábal z drevených konárov a gumičiek či šnúriek, pravdepodobne by ťa mohlo napadnúť, že by sa dal veľmi efektívne využiť na zneškodnenie iPhonu X. Telefón treba efektívne umiestniť na stenu, no a následne…bum… Vybavené!

3) Alebo zbraňou?

Pokiaľ chceš použiť modernejšie bojové nástroje, ako ideálny sa javý napríklad strelná zbraň. V tomto prípade stačí aj imitácia naplnená kovovými guličkami. iPhone X zaručene zničí tak, že sa už nikdy nebude dať používať.

4) Vlak

Hold vlak nie je najľahší dopravný prostriedok. Ak chceš pre svoj iPhone X rýchlu a efektívnu smrť, pravdepodobne ide o jednu z najideálnejších možností. Treba ho len správne napasovať na koľajnicu a už len čakať, kým si poň vlak príde. Zaručene neprežije.

5) Kladivo

A nakoniec tu máme staré dobré kladivo, teda nástroj, ktorý nechýba v žiadnej domácnosti. Pri správnom nasmerovaní a sile úderu často krát ani len netreba veľa na to, aby dostal telefón takú dávku, že sa už nikdy nezapne. Navyše, kladivo máš doma, takže nemusíš nikam chodiť a ani nič kupovať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk