50 noviniek v iOS 11, o ktorých si nevedel!

0

Vidno, že v Apple sa tento rok naozaj snažili ponúknuť používateľovi čo najviac vzhľadom na fakt, koľko noviniek prináša iOS 11. Hoci sme si už o tomto systéme povedali takmer všetko, stále to nebolo dosť a chýbalo tu veľa vecí, ktoré si ukážeme dnes. Pozri sa na 50 noviniek, ktoré tento nový mobilný operačný systém ponúka!

Novinky v iOS 11

Následné, takmer dvanásť minútové video ti ukáže 50 skrytých noviniek v iOS 11, o ktorých nikto nehovoril, no o pár mesiacov ich bude s radosťou používať celý svet. Ja sám som tam našiel veľa vecí, o ktorých som nevedel a navyše sa mi novinky páčia. Sú tvorené tak, aby bolo používanie zariadenia čo najjednoduchšie a najintuitívnejšie, čo je vlastne aj cieľom. V Apple skrátka vždy vedeli ako potešiť používateľov ich zariadení.

Nutné je dodať, že veľa vecí, ktoré iOS 11 zatiaľ nemá, ešte len pribudnú. Či už to bude vo forme ďalšej bety alebo novinky prídu ako neskorší update, to čo poznáme dnes nie je ani zďaleka najviac, čo bude môcť tento systém ponúknuť. Dúfajme teda, že nám to ubehne ako voda a budeme si ho môcť oficiálne stiahnuť mimo beta verzí a vyskúšať ho zároveň na novom iPhone 8, na ktorý bol primárne vyvíjaný!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk