Správy, úniky a špekulácie, týkajúce sa budúcej generácie iPhone  sa začínajú množiť čoraz väčšou rýchlosťou s blížiacim sa termínom oficiálneho uvedenia zariadenie na trh.

5,5 palcový model s kapacitou 128 GB

Podľa posledných informácií z čínskych zdrojov by sa mala stať 16 GB verzia minulosťou a nový model by mal byť vyrábaný len vo verziách 32 GB a 64 GB.  Citované čínske zdroje tiež naznačujú, že väčší  5,5-palcový model by sa  mohol zapísať do histórie iPhone tým, že bude prvým modelom, ktorý ponúkne  interné úložisko 128 GB.

Uvedená správa by mohla tiež naznačiť, čím chce Apple odlíšiť dve veľkosti nového hardvéru a že práve 128 GB úložisko by mohlo byť tým dôvodom, pre ktorý by skalní používatelia volili 5,5 palcovú verziu ako lepšie a atraktívnejšie zariadenie.

Koniec 16 GB zariadení

Takmer všetky doterajšie modely iPhone od roku 2007 sa dodávali s tromi rozličnými pamäťovými kapacitami. Výsledkom rýchleho rozvoja smartfónov a skutočnosti, že v súčasnosti hrajú hlavnú úlohu v našom živote je, že užívatelia si  ukladajú viac hudby, médií, súborov a dát do týchto zariadení. Preto aj predpokladané ukončenie výroby 16 GB modelu je len priamym dôsledkom tejto reality.

- Reklama -

Čo nás čaká koncom roka

S postupom času získava zainteresovaná verejnosť pomerne ucelenú predstavu o tom, čo technologický obor z Cupertina prinesie pri oficiálnom predstavení modelu  iPhone 6 koncom tohto roku. Okrem dvoch veľkostí displeja by to mal byť hardvér s rýchlejším procesorom, nový vonkajší estetický vzhľad -. úhľadnejší a tenší dizajn, výrazne lepšie vlastnosti fotoaparátu,  ktorý bude  využívať technológiu  INVENSENSE na optická stabilizáciu obrazu.

Zdroj: WeiFeng

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here