Meno Lewis Hilsenteger nám mnohým do minulého roka nič nehovorilo a popravde, pokiaľ by sa ma dnes niekto spýtal, asi by som mu nevedel odpovedať o koho vlastne ide. Minulý rok však tento chlapík natočil prvé #bendgate video, ktoré obletelo celý svet a jeho tvár je nezabudnuteľná. Lewisovi sa podarilo niečo takmer nemožné a zhromaždil všetky nové iPhony vo všetkých farebných variantách na jednom mieste. Pozri si video, ktoré ti ich bližšie ukáže!

8 iPhonov

Zohnať ten najúspešnejší produkt na svete asi nebude jednoduché. iPhone 6S a iPhone 6S Plus je vypredaný a dostať sa k jednému z týchto zariadení bolo dosť náročné už v prvé hodiny predobjednávok. Nebolo to však zjavne náročné pre Lewisa. Ten si totiž nezohnal jeden nový iPhone, ale aby toho nebolo málo, má ich rovno 8 a každý je v inej farebnej kombinácií. 2,5 milióna odberateľov zjavne dobre vynáša keďže každý, kto vie napočítať do 5 si asi vie predstaviť, koľko 8 iPhonov stálo.

- Reklama -

Lewis samozrejme prisľúbil, že neostane iba pri tomto prvom videu a natočí ďalšie, kde uvidíme porovnania či klasické testy. Dúfajme len, že opäť nerozprúdi mediálnu aféru #bendgate, ktorú sa mu podarilo rozprúdiť minulý rok.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here