iPhone 7 je zariadenie, na ktoré už všetci netrpezlivo čakáme a oficiálne sa ho dočkáme už niekedy v septembri tohto roka. Každopádne, už dnes máme k dispozícií prvé úniky, ktoré nám o tomto telefóne čo to prezrádzajú a upresňujú nám to, čo nám vo finále ponúkne. Vďaka týmto únikom vznikol takýto podarený koncept verzie Plus, ktorý má na zadnej strane dvojitú šošovku fotoaparátu, pozri sa na jeho 3D vizualizáciu!

Ak nás úniky neklamú, toto je iPhone 7 Plus!

iPhone 7 Plus bude pravdepodobne opäť vrcholom toho, čo budeš môcť po stránke smartfónov od spoločnosti Apple získať. Okrem kvalitného displeja a dokonalého hardvéru ponúkne totižto aj pokrok v oblasti fotoaparátu a tento pokrok by mal byť v súvislosti s dvojitou šošovkou na zadnej strane. Tá by mohla zvýšiť kvalitu fotografií a tiež videá, aj keď sú obe už v dnešnej dobe na veľmi vysokej úrovni.

- Reklama -

Najnovší render nám iPhone 7 Plus ukazuje v podstate v celej svojej kráse. Dizajn je prakticky veľmi podobný ako pri iPhone 6S Plus, ktorý je vrcholom dnes. Môžeme sa teda dočkať  „oblých“ tvarov a tiež plastových pásikov na zadnej strane, ktoré však budú ináč rozmiestnené, vďaka čomu sa bude novinka od súčasného modelu líšiť. V rozmeroch by to malo byť ale skoro to isté až na hrúbku, iPhone 7 Plus by mal podstatne schudnúť!

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

Render je prakticky rovnaký ako úniky s dvoma menšími rozdielmi, ktorými sa chcel pravdepodobne autor trošíčku odlíšiť. Prvou zmenou je fotoaparát na pravej a nie na ľavej strane, čo je však veľmi nepravdepodobné a to už len preto, že ide o dôležitý dizajnérsky prvok, podľa ktorého človek často krát vie, že ide o iPhone. Áno, aj rozmiestnenie fotoaparátu by dokázalo narušiť koncept dizajnu v iPhone, ktorý si Apple drží prakticky 9 rokov.

Druhou zmenou je náhrada Lightning konektora za USB-C, to je však tiež až ďaleká budúcnosť, myslíme si, že Apple ešte aj pri najnovšom iPhone ponúkne klasický Lighting, ktorý nahradil 30-pinový konektor ešte v roku 2012 s nástupom iPhonu 5.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.