Apple nám predstavilo úplne nový spôsob ovládania mobilných zariadení, ktorý nám uľahčí alebo lepšie povedané zrýchli množstvo úkonov, ktoré denne robíme na našom iPhone a ani vlastne nevieme, že sú zdĺhavé, nakoľko 3D Touch na iPhone 6 a iPhone 6 Plus ešte nie je. V nových iPhonoch už síce je ale pravdepodobne si už počul o tom, že zatiaľ neponúka príliš veľa funkcií. To nevadí, v budúcnosti sa to možno zlepší!

3D Touch a ovládacie centrum

Najnovšie video alebo skôr taký krátky koncept nám ukazuje, ako by mohlo Apple v najbližších updatoch 3D Touch vylepšiť napríklad v ovládacom centre. Jednoduchým spôsobom by sme mohli urobiť viac úkonov naraz, ku ktorým nepotrebujeme heslo. Príkladom je napríklad, že si môžeme alebo nemôžeme zapnúť wifi, no na výber tej správnej siete už musíme prejsť do menu. Takto by to celé bolo jednoduchšie a výber Wifi nie je vec, ktorá by ohrozovala bezpečnosť zariadenia! Viac si už pozri na videu.

Prečítajte si tiež  AirPods by mohli dostať vlastnú aplikáciu po vzore Apple Watch, pozrite sa na zaujímavý koncept
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.