Každý jeden majiteľ miluje svoj bezchybný iPhone či iPad. Tieto zariadenie bývajú skoro vždy spoľahlivé a niekedy, keď sa vyskytne chybička, majiteľ musí zariadenie reštartovať. Lenže čo ak sa vyskytne chybyčka, ktorá sa nevyrieši ani reštartom a čo ak táto chybička nie je chybička ale obyčajný trolling? My ti ukážeme, ako na to! 

Ako nahnevať majiteľa iPhonu či iPadu

Tento trik alebo lepšie povedané IT joke je vlastne veľmi jednoduchý a najlepšie funguje asi pri používaní iMessage. Poznáš ten pocit, keď ti niekto pošle fotografiu, no jej veľkosť je príliš vysoká a tak musíš čakať, kým sa ti načíta? Presne vtedy môžeš vidieť niečo takéto: (GIF treba stiahnuť na tomto odkaze). Je to viacmenej Gif, ktorý ti ukazuje, že telefón pracuje a ty musíš pár sekúnd počkať.

- Reklama -

Lenže čo sa stane, keď človek pošle priamo tento Gif? Nekonečné načítavanie a človek na druhej strane si nebude vedieť rady, prečo sa mu nevie zobraziť fotka. Už sme to na zopár našich redaktoroch vyskúšali a musíme povedať, že ich to skutočne naštvalo, ale neskôr to zobrali s humorom, veď je to len vydarený vtip. Preto neváhaj ani ty a vyskúšaj túto malú hlúposť, s ktorou si človek vlastniaci iPhone či iPad jednoducho nebude vedieť dať rady. To, ako na to uvidíš nižšie vo videu. Veľa šťastia a ešte viac podareného trollovania! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.