Vadí vám „bradavica“ na zadnej strane iPhonu 6? Je to celkom pochopiteľné, kedže porušuje kódex stanovený samotnou Jablkovou spoločnosťou o tom, aký dizajn majú mať ich produkty. To však v niektorých prípadoch, ako napríklad tento, nemusí byť úplne tak na škodu, keďže prináša novú funkciu (len v iPhone 6 Plus), optickú stabilizáciu obrazu. Ak vám však vadí táto „bradavica“ poradíme vám ako ju jednoducho odstrániť!

Videonávod

Samozrejme, pravdepodobne vám je jasné, že to nebude až také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Najprv treba iPhone dokonale pripraviť na celú operáciu. Chvíľu to možno psychicky nebude znášať, no pokiaľ ho uspíte, nebude žiaden problém. Potom už potrebujete len stôl, brúsku a samozrejme krásny výhľad na mesto. Nezabudnite si dať pracovný odev a okuliare, no a hor sa do práce. Pri tejto robote treba byť veľmi opatrný, aby ste náhodou neoškreli zadné hliníkové šasi zariadenia. Nemuselo by to vyzerať dobre. Zapnete brúsku a svoj iPhone 6, poprípade iPhone 6 Plus začnete jemne prikladať o rotujúci brúsny kameň. po niekoľkých sekundách vznikne zopár iskier a „bradavica“, akoby zázrakom, zmizne!

Váš názor

Napíšte nám prosím aj váš názor na túto vec. Prekáža vám vytŕčajúca šošovka fotoaparátu na zadnej strane a boli by ste radšej, keby Apple pridalo novým iPhonom nejaký ten „milimetrík“ navyše, alebo ste toho názoru, že šošovka sa na zariadenie hodí? 🙂

iphone6protrudinglens.gif.pagespeed.ce.N2Kt_1h--g

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.